8 РОКІВ ДОСВІДУ
+38 (096) 425 03 03
НАПИШИ НАМ У VIBER
КЛІКНІ ДЛЯ ДЗВІНКА
+38 (096) 425 03 03
+38 (096) 425 03 03
НАПИШИ НАМ У VIBER
RU
UA
RU

Тури до Єгипту

Відпочивай насолоджуючись!

Харчування "все включено", авіа, трансфер, готель

Шарм-ель-Шейх,
Хургада,
Марса-Алам

1 млн. емоцій
3000+ турів
ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ
У нашій базі понад 3000 турів до Єгипту

Рекомендовані готелі: 4*, 5*

Підбирай тур онлайн

3000 турів до Єгипту від найкращих українських туроператорів на одному сайті

Гарячі тури до Єгипту

Ми підібрали для вас найкращі пропозиції до Єгипту на найближчі дати

Екскурсії

1. Луксор

Захоплююча поїздка очікує тих, хто хоче ближче ознайомитись з історією Давнього Єгипту і побачити культові пам’ятники тих далеких часів. Найфантастичніше місто Єгипту – Луксор. Тут збереглись величні пам’ятники архітектури, зокрема й грандіозний Карнакський храм. У містечку Дендера ви відвідаєте храм богині Хатхор, що зберігся майже у первісному вигляді. Побуваєте в містечку Медінет-Абу, розташованому на західному березі Нілу в Луксорі, де знаходиться поховальний храм Рамсеса III. Також до екскурсійної програми входить поїздка на бананову плантацію, прогулянка на човні по Нілу й обід.

1. Луксор

Захоплююча поїздка очікує тих, хто хоче ближче ознайомитись з історією Давнього Єгипту і побачити культові пам’ятники тих далеких часів. Найфантастичніше місто Єгипту – Луксор. Тут збереглись величні пам’ятники архітектури, зокрема й грандіозний Карнакський храм. У містечку Дендера ви відвідаєте храм богині Хатхор, що зберігся майже у первісному вигляді. Побуваєте в містечку Медінет-Абу, розташованому на західному березі Нілу в Луксорі, де знаходиться поховальний храм Рамсеса III. Також до екскурсійної програми входить поїздка на бананову плантацію, прогулянка на човні по Нілу й обід.

2. Піраміди Гізи та Сфінкс

Головна визначна пам’ятка Каїра — комплекс Пірамід в Гізі, він складається з Піраміди Хуфу (відомої як «Велика піраміда» або піраміда Хеопса), її висота 140 метрів, а вік приблизно 4500 років, Піраміди Хафри й Піраміди Менкаура, а також пірамід цариць і піраміди долини. Сфінкс був витесаний з єдиної брили такого ж матеріалу, що й піраміди Хеопса і Хефрена, і являє собою лежачого лева з головою людини. Сфінкс був споруджений за наказом фараона Хафри, а риси його обличчя повторюють риси обличчя самого фараона.

3. Субмарина з прозорим дном

Відкрийте для себе дивовижні підводні глибини Червоного моря через ілюмінатори корабля. Помилуйтесь кораловими рифами з різнокольоровими рибами та іншими морськими істотами з глибини 3-х метрів. Ознайомтесь з підводним світом Червоного моря ближче, навіть не намокнувши. Насолоджуйтесь прекрасним видом на живі коралові рифи і барвистих риб під час фантастичної поїздки на борту Sea Scope. Після цієї екскурсії ви з дитиною не лише дізнаєтесь багато цікавого про мешканців Червоного моря, але й уявлятимете, як вони виглядають.

4. Коралові острови

Мандрівка до району будь-якого острова Червоного моря – цікава й захоплива пригода. Дивовижна картина підводного світу й коралових рифів нікого не залишить байдужим. Пірнувши з маскою і ластами в кришталеву товщу води, ви отримаєте можливість насолодитись неповторною красою, створеною самою природою. Екзотичні мешканці Червоного моря безпечні та вражають пірнальників своїм різноманіттям: незліченними зграйками тропічних риб, незвичайними коралами, молюсками й морськими рослинами.

5. Скеля Абу-Сімбел

Великий храм Сонця в Абу-Сімбелі – це наочний приклад прагнення до монументальних форм, характерного для Нового царства у період його найвищого розквіту, коли Рамсес II вів завойовницькі війни на території від Долини Бекаа в Лівані до Четвертих порогів. Щоб його міць і велич справили враження на нубійців, Рамсес повелів створити чотири величезні статуї зі своїм зображенням, вирізьблені на схилі гори, звідки його немигаючий погляд зустрічає мандрівників, коли вони вступають у межі Єгипту з внутрішніх районів Африки.

6. Монастир Святої Катерини

Усі, хто подорожує по Єгипту, обов’язково заїжджають в монастир Святої Катерини. Як відомо, в сорокарічному віці пророк Мойсей полишив Єгипет і прийшов до Синайської гори Хорив, де Бог явився йому в полум’ї неопалимої купини і наказав повернутись до Єгипту і привести дітей ізраїлевих до гори, щоб увірували в Нього. Мойсей виконав це повеління. Діти Ізраїля підійшли до священної гори, де отримали заповіді Бога — перший закон, даний Богом Своєму народові. Саме у підніжжя цієї гори в 4 ст. і був побудований знаменитий тепер жіночий монастир Святої Катерини.

7. Кольоровий каньйон Салама

Синайський півострів мільйони років тому був під водою. Пізніше, під час землетрусів і зсуву тектонічних плит, в Єгипті утворилося багато гір, ущелин і каньйонів. Кольоровий каньйон Салама – найбільший і найкрасивіший з усіх доступних для відвідування каньйонів. Стіни каньйону – як листковий пиріг, кожен шар різного кольору, химерні вигини і шари грають на сонці всілякими барвами. Вас чекає 1.5-годинна пішохідна прогулянка цим дивовижним чудом природи.

8. Єрусалим

Якщо шукаєте як урізноманітнити відпочинок в Шарм-ель-Шейху – зверніть увагу на екскурсії, адже обрати є з чого. Екскурсія в Ізраїль з Шарм-ель-Шейху є однією з найпопулярніших. Мертве море - враження від пейзажу та відчуття від купання – незабутні, здається, що потрапив на іншу планету. Далі – річка Йордан, потім Віфлеєм в Палестині, та Старе місто в Єрусалимі. Екскурсія в Єрусалим несе яскраво виражений християнсько-релігійний характер, саме на таку тематику. Загалом у цій екскурсії багато пам’яток давнини, незвичні пейзажі та розмаїття культур.

9. Екскурсія до Йорданії

«Це рожево-червоне місто в половину вічності древнє...», — так описували мандрівники Петру. Місто зберігає безліч загадок про своє походження і плем’я набатеїв, яке його населяло. Досі вчені сперечаються, чи це місто, чи величезний некрополь, вирубаний в рожевих скелях на висоті 900 метрів над рівнем моря. Петра внесена ЮНЕСКО до списку шедеврів культурного надбання і входить в десятку найвідвідуваніших місць світу. Тут навіть проходили зйомки фільму «Пригоди Індіани Джонса», який згодом став кінохітом.

10. Гора Мойсея

Гора Мойсея, або гора Синай, описана в Старому Завіті як гора Хорив. Саме тут Господь явив Мойсею одкровення і дав 10 заповідей, які лягли в основу іудейської, а потім і християнської релігії та моралі. Висота гори Мойсея – 2285 метрів над рівнем моря. Зустріч світанку на горі Мойсея в Єгипті – це не просто екскурсія, це надзвичайна подія, в якій дивним чином сплелись паломництво до святих місць, подолання нелегкого шляху й приголомшлива краса, що відкривається тому, хто наважився на цей шлях. Щорічно тисячі людей зі всього світу піднімаються на гору, де Господь явився Мойсею.

11. Сафарі на квадроциклах

Ви авантюрист і ви хочете підкорити пустелю на квадроциклі, тоді мотосафарі для вас. Квадроцикл не вимагає навичок водіння, і покататись на квадроциклах легко усім! Просто поставте палець на кнопку і вперед, тому що вони, як правило, автоматичні. На квадроцикл поміщається до двох людей, отже ви можете керувати самостійно або взяти партнера – і вперед, в погоню за пригодами. Вас чекають дивовижні гірські пейзажі, а також буде заїзд в село бедуїнів. Ви ознайомитесь зі способом їхнього життя.

12. Купання з морськими коровами

Заповідник Абу Дабаб в Марса Аламі – це затока, куди прагнуть потрапити любителі морської фауни зі всього світу. Адже саме тут водиться знаменита морська корова (дюгонь), про яку складають легенди про Русалок. Ця дивовижна тварина, що досягає довжини 3 метри й ваги до 400 кг, проживає лише в цьому місці Червоного моря. Затоку Абу Дабаб також облюбували гігантські морські черепахи через присутність унікальної морської трави, якою харчуються ці тварини. У бухті живуть величезні черепахи, до 1.5 метра в діаметрі. Жують травичку на піску посеред бухти, виринають подихати.

13. Снорклінг

В Єгипті дуже багато місць для снорклінгу завдяки великій кількості та різноманітності коралових рифів. Коралове море вважається прекрасним місцем для відновлення свого здоров’я, воно також прекрасно протистоїть глобальній зміні клімату, що робить Єгипет одним із найкращих напрямків для любителів океану і раєм для підводного плавання. Завдяки тому, що в Єгипті величезна кількість рифів, не складно обрати місце для снорклінгу. Можемо гарантувати, що підводний пейзаж вас здивує своєю красою і різноманіттям.

14. Ель-Гуна – єгипетська Венеція

Хочете побувати в одному з найцікавіших і найказковіших місць в Єгипті?! Тоді морська прогулянка до Ель-Гуни – саме те, що треба! Ель-Гуна – абсолютно новий курорт, його почали будувати і розвивати лише в 1991 році. Завдяки тому, що місто з’явилось нещодавно, його будинки споруджені в одному стилі. Його називають Маленькою Венецією, він розташований на штучних островах і нагадує італійське місто на воді. «Венеція в пісках», безумовно, зачарує своєю красою і ви захочете повернутись сюди знову!

15. Райський острів

На землі багато райських островів, і один з них знаходиться в Хургаді. Краса цього місця дивовижна! Нескінченний пляж з ніжним білим піском, кришталево чиста вода, приємний вітер і, звичайно, яскраве сонце цілий рік. Підводна флора і фауна курорту дуже багаті. Всесвітньо відомі коралові рифи розташовані саме на Хургаді. Зайнявшись підводним плаванням, зможете побачити дивовижний світ, що зачаровує своєю красою. Під час екскурсії ви побачите черепах, які гріються під єгипетським сонцем. Яхта доправить вас до коралового рифу, де ви зможете поплавати з трубкою і маскою, спостерігаючи за красивими рибками.

16. Круїз Нілом

Круїзні лайнери дають вам можливість відправитись у круїз по Нілу, одній із найвідоміших і найкрасивіших річок у світі. Ніл – це справжній скарб Єгипту, справжнє джерело життя, родючості й багатства стародавнього світу і сучасності. Рушайте в круїз по Нілу і досліджуйте таємниці 7-тисячорічної історії стародавнього Єгипту. Наші круїзи по Нілу, які вирушають з Луксора й Асуана чи озером Насер, поєднують в собі сучасні зручності, обслуговування преміум-рівня та фантастичні екскурсії на березі.

17. Політ на повітряній кулі

Політ на повітряній кулі – заповітна мрія кожного. Коли перед тобою відкриваються дивовижні пейзажі, які раніше могли бачити лише птахи, – це справжнє диво! Луксор посів друге місце у світовому рейтингу польотів на повітряній кулі для туристів. «Польоти над місцевістю – одна з найпопулярніших розваг у туристів, які приїжджають подивитись на археологічні знахідки з часів фараонів», – говорять представники місцевого туристичного бізнесу. Повітряні кулі щоденно перевіряються акредитованими інженерами та інструкторами для забезпечення безпеки туристів.

18. Джип - сафарі

Екскурсія з Хургади і Шарм-ель-Шейха. На сучасному джипі, обладнаному кондиціонером, ми промчимо по безкраїй пустелі та гірських дорогах, нашим очам відкриються дивовижні оази, обрамлені пальмовими деревами. Ви познайомитесь із бедуїнами, з їхнім способом життя, дізнаєтесь, як вони добувають воду серед пісків. Зможете покататись верхи на «кораблі пустелі» – верблюді. А увечері станете свідком однієї з найбільш пам’ятних подій цього дня – заходу сонця на фоні величних гір.

18. Джип - сафарі

Екскурсія з Хургади і Шарм-ель-Шейха. На сучасному джипі, обладнаному кондиціонером, ми промчимо по безкраїй пустелі та гірських дорогах, нашим очам відкриються дивовижні оази, обрамлені пальмовими деревами. Ви познайомитесь із бедуїнами, з їхнім способом життя, дізнаєтесь, як вони добувають воду серед пісків. Зможете покататись верхи на «кораблі пустелі» – верблюді. А увечері станете свідком однієї з найбільш пам’ятних подій цього дня – заходу сонця на фоні величних гір.
Оксана Пікалова
Хочется от всей души поблагодарить турагентство "Загадочный мир", а особенно Кристину, за организацию нашего отдыха. За границей отдыхали впервые и ещё и "маленькой" компанией из 14 человек . Кристина терпеливо помогла подобрать подходящий ВСЕМ нам по цене/качеству тур, ответила на все вопросы (для туристов со стажем они точно были элементарные, но не для нас) и в последующем сопровождала на протяжении всего тура (знать, что в любое время тебе помогут...это было важно ). Об отдыхе можно писать и говорить много часов подряд. Время пролетело, как одно мгновение и нам совсем не хотелось возвращаться. Было весело, ярко и он надолго останется в нашей памяти. Начало положено и мы обязательно полетим ещё не один раз!!! И точно нам поможет " Загадочный мир"!!!Спасибо вам за то, что делаете людей счастливее!!!
"Хочется от всей души поблагодарить"
Ти теж на таке заслуговуєш!
Будь ласка, залиште свої контакти.
Ми передзвонимо протягом 15 хв.
Температура повітря в середньому +26°С, а вода прогрівається до +23°С. Якщо вилетіти з України взимку, то ви приземлитесь та потрапите у розпал спекотного літа. Найкомфортніші місяці для відпочинку з листопада до квітня.
1. Сезон триває цілий рік

Чому варто полетіти до Єгипту?

2. Кораловий риф найкращий на планеті
Червоне море найкрасивіше та найцікавіше для пірнання та відпочинку. Ці унікальні місця у вільному доступі прямо біля готелю.
3. Єгипет - колиска давніх цивілізацій
Дізнатися про секрети будівництва пірамід. Пройтися біля статуї Сфінкса. Круїз по річці Ніл. Побачити на власні очі грандіозні архітектурні споруди у місті імператорів Луксор. Відвідати храм цариці-фараона Хатшепсут, найбільший у світі.
Туристична компанія "Загадковий Світ" у 2014 році заснована Христиною та Олегом Саввіними. Це наш сімейний бізнес, і ми дуже любимо свою справу. Ми точно знаємо, як організувати ваш відпочинок, щоб він вам сподобався.
У подорожі можуть виникнути різні непередбачувані труднощі, ми обов'язково допоможемо вирішити їх. Ваш менеджер завжди буде на зв'язку 7 днів на тиждень, 24 години на добу.
Ми співпрацюємо з усіма великими туроператорами та довіряємо ваш відпочинок тільки надійним та перевіреним партнерам, які дотримуються всіх зобов'язань.
8 років у туризмі
Підтримка 24/7
У нас надійні партнери
Чому туристи нам довіряють?
Бездоганна репутація
Ми завжди чесні з клієнтами і наші туристи знають усі плюси та мінуси своєї подорожі. Тому наші туристи люблять нас, про що свідчать відгуки на нашому сайті, у соціальних мережах та Google.
Хочу консультацію
Будь ласка, залиште свої контакти.
Ми передзвонимо протягом 15 хв.
Юлія Чернобай
Очень рекомендую и благодарна Кристине за работу. Все было четко, основные вопросы даже решались дистанционно - такое вообще первый раз видела. Самое главное чувствуется забота и продумана каждая мелочь. Спасибо ещё раз за прекрасный отдых!
"Прекрасный сервис и обслуживание!"
Залиш заявку
Ти теж на таке заслуговуєш!
Будь ласка, залиште свої контакти.
Ми передзвонимо протягом 15 хв.
Натискаєте на кнопку "Хочу консультацію", дзвоните або пишите у Telegram або Viber
На основі ваших пріоритетів менеджер пропонує кілька варіантів на вибір
Ви отримуєте путівку, квитки на літак, страховку + ми надаємо актуальну інформацію для поїздки, відповідаємо на ваші запитання
1. Ви залишаєте заявку
3. Презентація підібраних варіантів
5. Видача документів

Як відбувається бронювання:

2. Ми уточнюємо ваші побажання
Менеджер у розмові з вами визначає деталі туру, які вам важливі
4. Оплата за тур
Є можливість оплатити бронювання переказом коштів на розрахунковий рахунок або в нашому офісі, який працює щодня та без обіду
6. Насолоджуйтеся відпочинком
Ми працюємо для того, щоб ваш відпочинок був ідеальним!
Приєднуйтесь до нашої спільноти у Viber або Telegram-каналі!
Хочете зловити шарову ціну?

Турагенція "Загадковий Світ"

Відеовідгуки наших туристів

Спасибо большое за помощь с выбором отеля. Отдохнули очень хорошо, все понравилось!
В следующий раз только к Кристине в "Загадочный Мир".
За номер с видом на море огромное спасибо.
Діана Мірзоян
Будь ласка, залиште свої контакти.
Ми передзвонимо протягом 15 хв.