8 РОКІВ ДОСВІДУ
+38 (096) 425 03 03
НАПИШИ НАМ У VIBER
КЛІКНІ ДЛЯ ДЗВІНКА
+38 (096) 425 03 03
+38 (096) 425 03 03
НАПИШИ НАМ У VIBER
RU
UA
RU
Страхування
Страхування для туристів
Страхування для туристів
Страхування для спортсменів
Медичне страхування студентів за кордоном
Страхування для роботи за кордоном
Страхування для тих, хто їде у відрядження
Страхування для тих, хто їде у відрядження

Турагенція "Загадковий Світ"

офіційний партнер страхової групи PZU Україна

Чи збираєтеся у відпустку, відрядження чи на навчання до іншої країни? Чи потрібна страховка для візи? Час купити страховий поліс «Мандрівників за кордон». З полісом Ви можете бути впевнені, що несподівана хвороба чи травма не зіпсують перебування за кордоном. Страховий поліс гарантує отримання необхідної допомоги 24 години на добу у будь-якій точці світу.
Читати більше
Не важливо, з якою метою ви вирушаєте до іншої країни – медична страховка для тих, хто виїжджає за кордон, – це обов'язковий атрибут мандрівника. Стандартний поліс, який зазвичай входить у туристичну путівку, включає лише базові ризики і не забезпечує повної безпеки. Поліс, який пропонує вам компанія PZU, гарантує максимальний захист, адже ви, купуючи його, зможете вибрати всі ті ризики, які будуть найбільш актуальними, відштовхуючись від мети візиту за кордон, від країни, до якої вирушаєте.
Замовити телефонну консультацію щодо страхування для тих, хто їде за кордон
Туристичні фірми страховку включають до вартості туру, не даючи можливості вибору. Однак, підхід до ціноутворення та набору страхових послуг у туристичних операторів, як правило, менш гнучкий, ніж безпосередньо у страхових компаній.
Виїжджаючи на спортивні змагання, придбайте особливий страховий поліс, який враховуватиме Вашу спортивну діяльність та допоможе уникнути медичних витрат у разі травми чи захворювання.
Виїжджаючи на роботу за кордон, захистіть себе від несподіваних медичних витрат та довірте організацію медичної допомоги PZU, яка має багаторічний досвід страхової справи.
Навчання за кордоном може тривати кілька тижнів або років, протягом яких Ви знаходитесь далеко від дому. Завдяки цій програмі ми, ніби Ваші батьки, займатимемося Вашим здоров'ям. Страхування для студентської візи від PZU дозволить Вам навчатися без турбот!
Якщо Ви прямуєте у відрядження, страховий поліс допоможе Вам почуватися впевнено у будь-якій країні.